Kompatní LTE vysílačka Telox TE580P chytré řešení komunikace

LTE vysílačka Telox TE580P je ideální volbou pro organizace, které chtějí komunikovat na velkém území bez velkých nákladů na budování a provozování vlastní infrastruktury radiové sítě. TE580Plus je malá PoC vysílačka založená na technologii chytrých telefonů s OS Android využívající sítě mobilních operátorů 3G / 4G LTE a Wifi. Výrobce zvolil dotykový displej s velikostí 3.1″, díky tomu je přístroj velmi kompaktní a uživateli nijak nepřekáží. TE580P má přes svou velikost velmi odolné provedení a výkonnou baterii. Vysílačka je vhodná pro uživatele, kteří potřebují operativně komunikovat se svým týmem v náročných podmínkách na rozsáhlém území.

Kompaktní LTE vysílačka TE580P zajistí spolehlivou týmovou komunikaci na rozsáhlém území.

Snadné ovládání a aplikace

LTE vysílačka Telox TE580P je navržena tak, aby bylo její ovládání pro uživatele co nejjednodušší. Uživatel vysílačku ovládá jako chytrý telefon s dotykovým displejem a může využívat nepřeberné množství aplikací pro OS Android, V aktuální verzi přístroj používá Android 8.1. Současně však je vysílačka vybavena řadou HW tlačítek pro rychlé a spolehlivé ovládání základních funkcí. Především je na boku umístěno dostatečně velké tlačítko PTT pro přepínání režimu příjem vysílání při skupinových hovorech jako u standardní vysílačky. Kromě toho má vysílačka tlačítka pro ovládání hlasitosti, přepínání hovorové skupiny, nouzové tlačítko oranžové barvy na horní straně přístroje a tlačítko pro zapnutí a vypnutí přístroje. V přední i zadní části vysílačky jsou umístěny kamery. Uživatel tedy může pořizovat fotografie i vést online videohovory.

PoC vysílačka Telox TE580P pohledy na ovládací prvky

LTE vysílačka nabízí kvalitní zvuk

Vysílačka TE580P je osazena reproduktorem s výkonem 2W, který zajistí kvalitní zvuk hovoru i v hlučném prostředí.

Připojení externího příslušenství

TE580P má boku profesionální konektor pro připojení hovorového příslušenství. V nabídce výrobce jsou externí mikrofony s reproduktorem, hovorové soupravy do ucha i soupravy pro skryté nošení. Kromě toho je přístroj vybaven Bluetooth rozhraním a uživatel může možné využívat širokou nabídku bezdrátového příslušenství. Pro ovládání přepínání příjem vysílání výrobce nabízí bezdrátové Bluetooth tlačítko.

Odolné provedení vhodné do náročného prostředí

Odolnost přístroje proti prachu a vodě odpovídá požadavkům standardu IP67. Výrobce deklaruje, že vysílačka odolá bez poškození pádu z 1,5m.

Široké možnosti připojení a GPS navigace

TE580P podporuje provoz v sítích GSM/3G a 4G LTE. Pro komunikaci uvnitř podniku může uživatel využít bezdrátové sítě Wifi v pásmech 2,4 i 5 GHz. Přístroj je vybaven Bluetooth rozhraním 4.0 s podporou funkce BLE. Pro navigaci a sledování polohy zařízení má vysílačka zabudovaný přijímač navigačních systémů GPS, Glonnas a AGPS.

Výkonná baterie zajistí dlouhou výdrž vysílačky v provozu

 LTE vysílačka je osazena výkonnou baterií s kapacitou 3600 mAh, kterou lze snadno vyměnit. Přístroj umožňuje nabíjení přes mikro-USB rozhraní i kolébkovou nabíječku. V nabídce výrobce je kromě toho multi-nabíječka pro 6 přístrojů.

Technická specifikace PoC vysílačky Telox TE580P

HardwareSpecifikace
CPU & OSMTK6739 | Android 8.1
PaměťRAM+ROM: 1GB + 8GB
DisplejLCD: TFT 3.1″ rozlišení: 800*480dpi WVGA, dotykový kapacitní, ochrana Gorilla Glass 3
SIM karta1x Micro-SIM
SenzoryG-Senzor, senzor přiblížení, světelné čidlo, E-Compass
Frekvenční pásmaWCDMA:B1, B2, B5, B8 TD-SCDMA:B34, B39 CDMA2000:BC0 FDD-LTE:B1, B3, B7, B8, B20, B28A&B TDD-LTE:B38, B39, B40, B41
KameryZadní:8MP LED blesk.  Přední:2MP 
Wi-FiProvozní pásma:2.4G & 5G Standardy :IEEE802.11 a/b/g/n Flash Light:Real Light
BluetoothVerze :BT v4.0 s BLE | BT2.1+EDR (Enhanced Data Rate) Power:(Min) Class 2  provozní vzdálenost: (Max) 10 metrů
GPSGPS , AGP, GLONASS, interní anténa
Reproduktor a mikrofonReproduktor:Φ36mm, 2.0W Citlivost mikrofon:: -42dB±3 SIM Card: One Micro-SIM Card Vibrator: Yes
RozhraníSpecifikace
USBMicro USB
Audio konektorM6 konektor pro externí mikrofon s reproduktorem, sluchátka, externí kameru
LED indikátor3 barvy (modrá/červená/zelená)
VšeobecnéSpecifikace
Rozměry ( H * W * D )119.5*61.5*23.5mm
Hmotnost198g
OchranaIP67, Drop Test 1.5m
HW tlačítkaPTT , Hlasitost Nahoru & Dolů, Menu/Zpět/Domů, Kanál+/Kanál-,Ztlumení, Nouze , Zapnutí
Baterie3600mAh vyměnitelná
Podmínky prostředíProvozní teplota:-20°C ~ 60°C  Skladovací teplota: -30°C ~ 70°C Vlhkost: 20 ~ 90%
Napájecí adaptérVstupní napětí :AC 100 ~ 240V Výstupní napětí:DC 5V / 2.0A Standard USB

Přímý odkaz na tento článek: https://ltevysilacky.cz/2021/09/17/kompatni-lte-vysilacka-telox-te580p-chytre-reseni-komunikace/