Nabízíme flexibilní služby pro LTE vysílačky a PoC technologie

Naše společnost DCom, spol. s r.o. zajišťuje spolehlivou komunikaci pro své zákazníky déle než 25 let. Máme rozsáhlé zkušenosti s budováním analogových i digitálních radiových sítí a dispečerských systémů. Zaměstnáváme vysoce kvalifikované profesionály s dlouholetou praxí, kteří jsou schopni spolehlivé komunikační sítě navrhnout, zrealizovat uvést do provozu podle požadavků zákazníka. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně služeb dohledového pracoviště. Kromě toho, že u nás LTE vysílačky zakoupíte, si můžete vybrat i flexibilní služby pro zajištění jejich provozu.

Nabízíme LTE vysílačky i flexibilní služby pro zajištění jejich provozu

Kompletní zajištění provozu sítě pro LTE vysílačky

Dodáme Vám spolehlivé přístroje, zajistíme datové tarify od mobilního operátora a poskytneme služby PoC serveru . Samotné terminály jsou majetkem zákazníka, naše společnost zajišťuje související služby provozu serverové PoC platformy DComPTT a datové služby mobilního operátora formou ročního předplatného, které je pro nás i zákazníky administrativně jednodušší. Jestliže se rozhodnete využívání služby ukončit v průběhu předplaceného období, tak Vám přeplatek vrátíme.

Služby PoC platformy DComPTT a vlastní mobilní tarif

Tato varianta je vhodná pro zákazníky, kteří mají vlastní výhodný datový tarif od svého mobilního operátora, nebo chtějí využívat LTE vysílačky i pro běžné telefonní hovory, která náš mobilní tarif nezahrnuje. V tomto případě Vám dodáme LTE vysílačky a poskytneme služby naší PoC serverové platformy DComPTT. Služba je vhodná i pro zákazníky, kteří mobilní tarif nepotřebují například z důvodu, že chtějí využívat propojení terminálů přes vlastní Wifi síť. Varianty poskytovaných služeb lze vzájemně kombinovat. Službu obsahujíc datový mobilní mohou používat účastníci pohybující se mimo dosah firemní Wifi sítě. Uživatelé využívající vysílačky pouze v rámci firemní Wifi sítě mohu využívat pouze služby našeho PoC serveru.

LTE vysílačky a vlastní síť

Tato varianta je vhodná pro zákazníky, kteří mají zájem využívat vlastní nezávislou síť provozovanou na vlastním serveru například ve vlastním areálu přes WiFi sítě. V tomto případě jsme připraveni dodat serverovou platformu PoC a LTE vysílačky.

Jen LTE vysílačky

V tomto případě dodáme jen LTE vysílačky vhodné pro PoC technologie. Jak je budete využívat a na jaké platformě provozovat, je jen na Vás.

Zapůjčení LTE vysílaček na omezenou dobu

Tato služba je určena pro krátkodobé využití. Zapůjčíme Vám plně vybavené přístroje a zajistíme jejich provoz po dobu zapůjčení. Vy budete muset vysílačky pouze nabíjet jako Váš mobilní telefon.

Přímý odkaz na tento článek: https://ltevysilacky.cz/2021/09/24/nabizime-flexibilni-sluzby-pro-lte-vysilacky-a-poc-technologie/