PoC vysílačka TE300 padne uživateli do ruky

Telox TE300 je kompaktní a současně robustní PoC vysílačka určená k provozu v datových sítích LTE a WiFi.  TE300 je velmi praktická po stránce provozu a ovládání. Všechny ovládací prvky jsou přesně tam, kde je uživatel očekává. Vůbec nepoznáte, že v rukou držíte chytré zařízení založené na OS Android využívající k provozu sítě mobilních operátorů.

TE300 je praktická snadno ovladatelná PoC vysílačka pro LTE a Wifi sítě.

Jednoduché ovládání, které u vysílačky očekáváte

TE300 má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Uživateli dobře padne do ruky. Na levém boku vysílačky je velké strukturované PTT tlačítka pro ovládání režimu příjem, vysílání. Po ním jsou dvě tlačítka pro nastavení hlasitosti. Nahoře nad tlačítkem PTT je informační tlačítko, které hlasově oznámí informace o nastaveném uživatelském účtu, nastavené hovorové skupině a stavu nabití baterie. V horní části je otočný ovladač pro výběr hovorové skupiny. Při změně hovorové skupiny vysílačka hlasově potvrdí nastavenou skupinu. Otočný ovladač slouží současně pro zapnutí a vypnutí vysílačky. Uprostřed nahoře je umístěno oranžové tlačítko určené pro spuštění nouzového volání. Na pravém boku zařízení je konektor pro připojení příslušenství a Micro-USB konektor.

Vynikající kvalita zvuku

PoC vysílačka nabízí vynikající kvalitu zvuku. TE300 je osazena 2w reproduktorem o průměru 36 mm, který zajišťuje čistý a hlasitý zvuk i v hlučném prostředí.

Vyměnitelná baterie s vysokou kapacitou

Li-Ion baterie s kapacitou 3600mAh je umístěna na zadní straně vysílačky. Baterie tvoří kompaktní modul se zámkem ve spodní části, Lze ji snadno vyměnit a pokračovat v provozu. Nabíjení je možné přes Micro-USB konektor, nebo přes klasickou kolébkovou nabíječku. Nabíjecí kontakty se nachází na spodní straně přístroje. Výrobce nabízí rovněž multi nabíječ, který může nabíjet současně 6 přístrojů.

Odolné provedení IP67

Přes malé rozměry je PoC vysílačka dostatečně robustní pro každodenní použití. Odolnost proti prachu a vodě odpovídá požadavkům definovaným standardem IP67. Lze ji tedy zcela ponořit do vody. TE300 odolá bez poškození pádu z výšky 1,5m.

GPS, WiFi, Bluetooth

PoC vysílačka nabízí kromě připojení přes sítě mobilních operátorů 3G a 4G LTE rovněž připojení přes obě standardní Wifi pásma 2,4 a 5 GHz. Kromě toho je vybavena Bluetooth rozhraním verze 4.0, které lze použít k připojení audio příslušenství nebo sledování polohy zařízení uvnitř budov. Pro sledování polohy ve venkovním prostředí je k dispozici přijímač satelitních navigačních systémů GPS a GLONASS.

Technická specifikace

Rozměry (v x š x h)121.5 x 56,5 x 28,5 mm
Hmotnost (s baterií)< 220 g
Operační systémAndroid 6.0
ProcesorMSM8909, 1,1 GHz 4 jádra
PaměťRAM: 512 MB, DDR3 ROM: 4 GB
SIM karta1 x Nano-Sim
KonektoryMicro_USB , konektor M6 pro připojení externího mikrofonu s reproduktorem, externí kamery
Provozní napětí3,7 V (nominální)
Kapacita baterie3600 mAh (Li-ion)
Audio výkonreproduktor s průměrem 36 mm 2 W (max)
Boční tlačítka1 x PTT, 2 x ovládání hlasitosti (+ -), 1x informace o stavu zařízení, 1 x nouzové tlačítko, 1 x otočný volič hovorové skupiny
Indikační LED1 (červená/zelená)

Standardní funkce a frekvenční rozsahy

LTEFDD-LTE: B1/B3/B4/B5/B7/B8/B20/B28A/B28B; TDD-LTE: B40
WCDMAB1/B4/B5/B8
GSMB3/B5/B8
WLAN2,4 GHz & 5G, 802.11 b/g/n
BluetoothBT 4.0 s BLE
PolohaGPS (AGPS), Glonass
NFCano

Podmínky prostředí

Ochrana proti prachu a voděIP67
Odolnost proti pádu1,5 m
Rozsah provozních teplot-20 °C až +60 °C
Rozsah skladovacích teplot-30 ºC až +70 ºC

Všechny technické vlastnosti byly ověřeny testování podle odpovídajících norem. Vzhledem k neustálému vývoji jsou technické změny vyhrazeny.

Přímý odkaz na tento článek: http://ltevysilacky.cz/2021/08/31/poc-vysilacka-te300-padne-uzivateli-do-ruky/